Misyon ve Vizyon

Misyon

Mesleki ahlaka ve tecrübeye sahip, kendine inanan ve güvenen, uluslararası düzeyde teorik ve uygulamalı bilgi ile donatılmış yaşadıkları çevrenin ekonomik ve kültürel gelişimine katkı sağlayabilecek, yüksek nitelikli performanslı insan gücü yetiştirmek.

Vizyon

İş dünyasının   ihtiyaç duyduğu nitelikli donanımlı insan kaynağı yetiştiren, mesleki eğitimin önemini kavratan meslek eğitim ve teknolojideki gelişmeleri takip eden ve kullanan bir meslek yüksekokulu olmak.

Kalite Politikası

Adıyaman Üniversitesi Besni Ali ERDEMOĞLU MYO olarak,

  • Bölgenin ve Toplumun İhtiyaçlarına Göre Bilimsel Çalışmalar ve Araştırmalar Yapmak,
  • Bilgi ve Teknoloji Üreterek, Bölgesel ve Ulusal Alanda Gelişmeye ve Kalkınmaya Destek Olmak,
  • Hukuka Bağlı, Tutarlı, Sorumlu, Adil, Katılımcı, Şeffaf ve Hesap Verebilir Bir Yönetim Anlayışıyla, Bir Mesleğin; Bilgi, Beceri, Davranış ve Genel Kültürüne Sahip, Çevreye Duyarlı, İş Sağlığı ve Güvenliğine Önem Veren, Yaşam Boyu Öğrenmeye Özen Gösteren Bireyler Yetiştirmek,
  • Yasal Şartlar Doğrultusunda Paydaşlarımızın Beklenti ve İhtiyaçlarını Karşılayarak, Sürekli İyileştirmeyi Kalite Politikası Olarak Benimsemiştir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.