2016-2017 Güz Dönemi Tek Ders Sınav Listesi

2016-2017 Güz Dönemi Tek Ders Sınav Listesi
Tek Ders Sınavları  01.02.2017 tarihinde yapılacaktır
Sıra No Öğrenci No Adı Soyadı Program Dersin Adı Dersin Hocası
1 143607042 Fatma KÜLEKÇİ Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları MVU 102 Genel Muhasebe - II Hüseyin DOĞAN
2 143607011 İbrahim YALDIZ Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları MVU 102 Genel Muhasebe - II Hüseyin DOĞAN
3 143607073 Yağmur ÇALIŞKAN Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları MVU 101 Genel Muhasebe - I Hüseyin DOĞAN
4 133601006 Ercan KAYIKÇI Bank. ve Sigortacılık  (N.Ö) BBS 105 Mikro İktisat Muzaffer ALBAYRAK
5 143601022 Ümmü Gülsüm YILDIZ Bank. ve Sigortacılık  (N.Ö) BBS 204 Uluslararası Bankacılık Ahmet ŞAHİN
6 143601057 Seda ARSLAN Bank. ve Sigortacılık  (N.Ö) BBS 210 Hasar İşlemleri Ahmet ŞAHİN
7 143601020 Yusuf YAŞAR Bank. ve Sigortacılık  (N.Ö) AİİT 102 Atatürk İlkeleri Ve İnkılap Tarihi II Ruziye ÖZSOY
8 133601062 Gülbahar YILDIRIM Bank. ve Sigortacılık  (N.Ö) BBS 104 Sigortacılığa Giriş Ahmet ŞAHİN
9 146601049 Fatoş PEKER Bank. ve Sigortacılık  (İ.Ö) BBS 104 Sigortacılığa Giriş Ahmet ŞAHİN
10 146601011 Fatma ÖZER Bank. ve Sigortacılık  (İ.Ö) BBS207 Finansal Ürün Ve Hizmetlerin Pazarlanması Burcu DOĞAN
11 146601086 Hilal KILINÇ Bank. ve Sigortacılık  (İ.Ö) BBS 207 Finansal Ürün Ve Hizmetlerin Pazarlanması Burcu DOĞAN
12 146601107 Halime Özlem TURHAN Bank. ve Sigortacılık  (İ.Ö) BBS 106 Makro İktisat Mustafa KORKAN
13 143605044 Remzi ALKUŞ BYY Asistanlığı (N.Ö) BHS 204 Dosyalama Ve Arşivleme  Bekir DEĞİRMENCİ
14 143605070 Fatma ÇELİK BYY Asistanlığı (N.Ö) BHS 214 Matematik  Esin BABALIK
15 136605001 Medeni ERDOĞAN BYY Asistanlığı (İ.Ö) BHS 206 İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku  Müberra ÇAKMAK ÇELİK
16 146605072 Fevzi ÇETİN BYY Asistanlığı (İ.Ö) BHS 206 İş Ve Sosyal Güvenlik Hukuku  Müberra ÇAKMAK ÇELİK
17 146605033 Muhammed Uğur GÜLER BYY Asistanlığı (İ.Ö) BHS 202 Yönetici Asistanlığı Bekir DEĞİRMENCİ
18 146605037 Ömer BASIK BYY Asistanlığı (İ.Ö) BHS 204 Dosyalama Ve Arşivleme Hüseyin DOĞAN
19 146605085 Sakine İZCİ BYY Asistanlığı (İ.Ö) BHS 108 İşletme Becerileri ve Grup Çalışması Cahit ÖZTÜRK
20 133606049 Yakup KUZU İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 114 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri Hüseyin DOĞAN
21 133606071 Kasım DURMAN İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 111 Genel Muhasebe Hüseyin DOĞAN
22 143606032 Caner ÖZYALÇIN İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 228 Elektronik Ticaret Muzaffer ALBAYRAK
23 143606013 Semra ÖZER İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 114 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri Hüseyin DOĞAN
24 143606034 Evin YAPRAK İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 205 Bilgisayarlı Muhasebe Hüseyin DOĞAN
25 143606011 Meryem POMAK İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 107 Matematik Esin BABALIK
26 143606096 Neclanur AVCI İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 114 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri Hüseyin DOĞAN
27 143606056 Resmiye TURAN İşletme Yönetimi  (N.Ö) İYP 114 Dönem Sonu Muhasebe İşlemleri Hüseyin DOĞAN
28 143609030 Sedat DUYGUSUZ Mekatronik AİİT 102 Atatürk İlkeleri Ve İnkılâp Tarihi II Ruziye ÖZSOY
29 143609035 Yılmaz TİMUR Mekatronik MEK 102 Malzeme Teknolojisi Nülifer DOĞRU
30 36060021051 Sezer ÖZBAY Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 205 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
31 360921044 Mehmet İKİER Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 205 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
32 133603026 Leyla SEZGİN Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 205 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
33 143603008 Berat DUMAN Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
34 143603026 Hilal İBİŞ Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
35 143603059 Ayşegül SARIDAĞ Bilgisayar Prog. (N.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
36 146608021 Raif KORKMAZ Bilgisayar Progr. (İ.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
37 146608014 Fatma KARADAĞ Bilgisayar Progr. (İ.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
38 146608006 Şehnaz BİLĞİÇ Bilgisayar Progr. (İ.Ö) BBP 228 Mobil Uygulama Geliştirme Akın DOĞRU
39 143604024 Metehan MUCUK Bilgisayar Tekn.  (N.Ö) BBP 101 Matematik Esin BABALIK
40 143604020 İbrahim COŞKUN Bilgisayar Tekn.  (N.Ö) BBP 102 Mesleki Matematik Esin BABALIK
41 123602067 Selma GENÇ Bilgi Yönetimi   (N.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
42 143602010 Battal Gazi ÖZKAN Bilgi Yönetimi   (N.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
43 143602048 Ömer KARSU Bilgi Yönetimi   (N.Ö) AİİT 102 Atatürk İlkeleri Ve İnkılâp Tarihi II Ruziye ÖZSOY
44 143602012 Bilal ALAN Bilgi Yönetimi   (N.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
45 143602023 Esef ŞİMŞEK Bilgi Yönetimi   (N.Ö) BBY 123 Matematik Esin BABALIK
46 136602021 Rojin UNAT Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
47 136602055 Fatma GÜLLÜ Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
48 136602101 Yakup YILDIRIMLAR Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
49 146602093 Süleyman AKGÜL Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
50 146602032 Mahmut YILMAZ Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
51 146602057 Süleyman TEMEL Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 207 Proje Planlaması Ve Yönetimi Aydın ÖZDEMİR
52 146602029 Fatih SÜNÜK Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
53 146602016 Avreş ERDEMCİ Bilgi Yönetimi   (İ.Ö) BBY 206 İnternet Programcılığı Akın DOĞRU
Not: Tek Ders Sınavları  01.02.2017 tarihinde yapılacaktır. 
Hocaların Sınav Saatleri
Yrd. Doç. Dr. Muzaffer ALBAYRAK     10:00 Öğr. Gör. Akın DOĞRU 11:00
Öğr. Gör. Hüseyin DOĞAN 10:30 Öğr. Gör. Nülifer DOĞRU 11:00
Öğr. Gör. Ahmet ŞAHİN 14:00 Öğr. Gör. Esin BABALIK 11:00
Okt. Ruziye ÖZSOY 13:00 Öğr. Gör. Bekir DEĞİRMENCİ 10:00
Öğr. Gör. Burcu DOĞAN 13:00 Öğr. Gör.  Aydın ÖZDEMİR 14:00
Öğr. Gör.  Müberra ÇAKMAK ÇELİK 11:00 Mustafa KORKAN 10:30